Dřevěné mobilní domy – komfortní bydlení pro mladé i seniory

Dřevěné mobilní domy neboli též mobilheimy nabízí adekvátní řešení nejen v rámci celoročního bydlení. Silnou stránkou je mnohostranné využití na základě zvolené varianty. Lze využít dřevěné mobilní domy jako zahradní domek, přechodné bydlení na stavbě, coby domek pro rekreační účel.

mobilní dům

A především se jedná o výhodné řešení v podobě celoročního bydlení. Jen je zapotřebí mít vlastní pozemek, kde bude moci být mobilheim. A taktéž je nutné na daném pozemku zajistit připojení elektřiny, vody. Tu lze vyřešit i umístěním vlastního zásobníku uvnitř mobilního domu.

Bydlení bez projektu i hypotéky

Tento druh bydlení má mnoho výhod. Předností je cena. Tato varianta vlastního bydlení je tak dostupná takřka pro každého. Nepotřebujete investovat do projektu, neboť projekty jsou v tomto případě již předem dány. Je reálné dohodnout případné změny na základě požadavku. Prioritou je, že získáte vlastní střechu nad hlavou v co nejkratším možném čase. A to není vše! Obdržíte již zařízené obydlí.

Dům je možné okamžitě připojit na inženýrské sítě a užívat k obývání. Tudíž ještě v týž den, kdy zaujme dům místo na vašem pozemku, v něm lze již bydlet. Součástí domu je i podvozek, jenž je určen pro dálkovou přepravu, ale je možno operativně využít i při dílčím přemístění na daném pozemku.

dům mobilní

Silnou stránkou je pevná konstrukce. Většinou se jedná o ocelový skelet doplněn o stěny a podlahy vyrobené s masivu či plastických hmot. Ty s nosnou ocelovou konstrukcí utváří kompaktní pevnou soustavu, která vykazuje znamenité pevnostní atributy.

Kompletní vybavení domu

Interiérové vybavení je zcela srovnatelné s komfortem klasického domu, tj. kuchyňská linka, sociální zařízení, obývací pokoj, ložnice. Je možné domluvit, že si klient zajistí vnitřní vybavení sám na základě svého požadavku a potřeb.

Tento druh bydlení je ideální pro mladé rodiny s dětmi, stejně tak je mnohdy jediným řešením pro seniory, kteří si chtějí pořídit domek se zahradou a z důvodu věkové hranice nemohou žádat o hypotéku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup