Vyplňte nevzhledné a nevyužité prostory skříněmi na míru


V některých domech či bytech by se při troše snahy našla místa, která jsou zcela nebo zčásti nevyužívána, anebo jsou natolik škaredá, že je nutné tam umístit bytovou dekoraci, která ovšem nepřináší kýžený efekt. Bývá to kupříkladu prostor pod schodištěm, křivé zdi, různá zaoblení, výklenky po skříních z původního bytového jádra atp. Výhodné je i prostředí v bytech uvnitř bytových domů, které mají k dispozici větší předsíně, kde mohou vestavby na míru pokrýt celý prostor od podlahy až ke stropu. Jaké další výhody tato řešení umožňují?

skříně na míru

Bílé skříně – až se budete rozhodovat o tom, jakou barvu posuvných dveří vašich skříní si vybrat, dejte přednost raději barvě bílé, případně lehce krémové. Bílá barva odráží nejvíce denního světla a hodí se prakticky ke každému typu interiéru. Bílou lze později také přelepit samolepicí tapetou, a jistou možností je i na některé dveře umístit zrcadlo.

textil ve skříni

Posuvné dveře trojúhelníkového tvaru – výhodou šatních skříní na míru Praha je možnost vytvořit prakticky jakýkoli tvar posuvných dveří, které dokonale zapadnou do daného místa. Má to jedinou nevýhodu, a sice v případě stěhování se buď skříň nedá použít ani přizpůsobit, anebo je rozumnější ponechat ji na místě pro nového majitele za sníženou cenu.

Vše na jednom místě – poměrně obtížné situace vznikají tam, kde je v bytě pět skříní, v každé místnosti dvě, a vaše užitné předměty denní potřeby jsou tu rozstrkány tak, že každou chvíli něco hledáte. Namísto dokonalého přehledu zažíváte dokonalý chaos. Nežli pět menších skříní či komod na několika místech naráz, je výhodnější jedna velká vestavba na míru, kde je vše pohromadě, kde stačí jen posunout dveře do strany, a máte jasno téměř o všem, co tu hledáte. Do jedné skříně se tak mohou vejít oblečení, obuv, sportovní potřeby, úklidové prostředky, krmiva pro zvířata, hračky nebo sezonní oblečení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup