Pouta

Zažijte nesPOUTAné zážitky!

Pouta prošla od dob objevení v rámci sexuálních praktik několika vylepšeními a jejich sortiment není omezen pouze na kovová pouta.
Pro "hardcore" klienty a případně pro využití na párty jsou kovová pouta nezbytností, ale díky mírné nepohodlnosti jsou na vzestupu i jiné druhy.
Pokud máte rádi bouřlivější sex a v práci se nechcete chlubit otlačeným zápěstím, doporučujeme plyšová pouta, která jsou po svém obvodu pokryty látkou zmírňující tyto negativní vlastnosti kovových pout. Za nejlepší inovaci ale považujeme ( a z vlastních zkušeností vřele doporučujeme) pouta na suchý zip. Nemusíte se bát, že se Váš protějšek z takových pout dostane, spojení je opravdu pevné (a od většiny kovových pout nemají pojistku pro otevření bez klíčů). Nastavitelnost je dána suchým zipem, sedí tak na každé ruce/noze. Hlavní výhodou zůstává pohodlnost, nikde nic netlačí a při hrátkách nehrozí zranění od kovových součástek.
 
Využíváte k milování koupelnu? V tom případě Vás potěší možnost nákupu pout s přísavkou, tu můžete přisát na libovolný pevný povrch a objevit tak nové polohy ;)

Vyberte si v podkategoriích Pouta: