Masáž prostaty

Víte co je větší tabu než anál? Mužský anál... 

Pokud se v partě mužů dostane na téma pánského análu, většina z nich se k žádné zkušenosti, kdy jim jej dráždila partnerka nepřiznají. Ano, je to pochopitelné, je tu strach z homosexuálního chování 110% heterosexuálního muže a to je pro pánské ego nepřekonatelná překážka. Možná tu zkušenost ani nemají, ale jen z důvodu, že si o to doma neřeknou.

Ok, není to věc, kterou budeme vyprávět při rodinném obědě, ale ti, kteří to jednou zkusili, se tohoto potěšení jen tak nevzdají. Vzhledem k tomu, že jste se dostali na tuto kategorii, nejspíše jste v sobě překonali prvotní strach a chcete zažít něco nového, případně vylepšit stávající techniku.

Vibrátory pro masáž prostaty se od ostatních análních vibrátorů liší hlavně tvarem, ten je přímo přizpůsoben mužskému konečníku a dokáže tak velice přesně stimulovat ty části, které jsou potřeba. Většina z nich má v sobě vibrační patronu stimulující hráz mezi varlaty a konečníkem. Zahnutý tvar tlačí na prostatu ukrývající se několik centimetrů uvnitř konečníku. Začátečníci mohou mít problémy s velikostí pomůcek pro masáž prostaty, vibrační jsou obvykle větší a je potřeba mít alespoň minimální zkušenosti s vkládáním si věcí do zadku. Nevibrační pomůcky na masáž prostaty jsou menší a jejich zavádění je jednodušší.

Stejně jako u všech ostatních análních hraček je nezbytně nutné použít lubrikační gel. Při ceně cca 150-350 Kč je zbytečné doma vymýšlet gely vlastní výroby. Hlavní rozdělení lubrikačních gelů:

1)    Lubrikanty na vodní bázi – lze použít spolu se všemi pomůckami nebo při klasickém sexu. Nevýhodou je menší kluznost, z toho důvodu musíte gel nanášet vícekrát. Výhodou je lehká omyvatelnost a nízká cena

2)    Lubrikační gely na silikonové bázi – dosahují lepších výsledků co se kluznosti týče, tím klesá i jejich spotřeba. Nesmějí se ale v žádném případě používat s pomůckami ze silikonu, hrozí totiž poškození vibrátoru.

Při masáži prostaty také nezapomínejte na správnou hygienu

Pánské vibrátory pravidelně omývejte mýdlovou vodou, lépe však s použitím antibakteriálních sprejů, ty Vás zbaví veškerých bakterií a dodají výrobku příjemnou vůni. Cena za tyto spreje je vůči době po kterou Vám vydrží, naprosto zanedbatelná (ceny začínají na cca 150 Kč). Vhodné je také použití klystýru.

Vlastní zkušenost: Po určitém čase, kdy při orálu kroužila přítelkyně okolo mého „zakázaného“ místa se jí podařilo mi dopřát extrémně silný orgasmus jen za použití prstů. Normálně se o tom nebavíme, ale když při sexu vytáhnu svou hračku, je jasné, co bude následovat. Sex to posunulo o level výše, je bohužel smutné, že tuto techniku využívají většinou jen starší (zkušené) ženy, většina těch mladých o tom nechce ani slyšet. Takže pánové, nestyďte se a začněte poznávat lépe sami sebe, bude se Vám to líbit!