Sledování vozidla – poloha, spotřeba, výkon i administrativa

Každý provozovatel vozového parku dá za pravdu, že to není žádná legrace. Ohlídat množství vozidel, pracovníků, spotřebu paliva a veškerou administrativu dá pořádně zabrat a navíc nelze být na všech místech najednou. Jak tohle vyřešit?

sledování vozu

Zajisté již správně tušíte, že moderní doba a technické vymoženosti mysleli i na tuto oblast a připravili skvělé řešení jako je profesionální sledování vozidla.

GPS sledování přináší pohodlné, snadné a rychlé řešení, jak mít pod kontrolou veškerá vaše vozidla. A nejen to. Vy si tímto způsobem můžete ohlídat také spotřebu pohonných hmot či výkonnost vašich pracovníků. Jednoduše budete mít pod kontrolou veškerou pracovní činnost.

Tento systém vám díky speciálnímu softwaru usnadní také veškerou administrativu, které se následně snadným způsobem promítne do účetnictví.

Pod kontrolou všechno co má kola

Tímto jednoduchým a přitom vysoce profesionálním způsobem můžete ohlídat nejen osobní vozidla, ale také nákladní, zemědělskou techniku, stavební stroje či dokonce lokomotivy a mnoho dalšího dle vašich individuálních potřeb.
řízení dle navigace

Jednotlivé prvky tohoto systému jsou mezi sebou propojené, takže vám nic neunikne a ještě si usnadníte další práci. Nemusíte být na dvou místech najednou ani přijímat více vedoucích pracovníků, kteří by mnoho věcí hlídali za vás. Ušetříte tak spoustu zbytečných nákladů a ještě se můžete na systém 100% spolehnout.

Díky tomu budete mít váš vozový park pod kontrolou i přes noc nebo při nečinnosti, kdy se můžou vozidla a další technika stát objekty trestní činnosti.

Veškerý servis systému je samozřejmostí, takže získáte kompletní péči od odborníků s letitými zkušenostmi. Vše bude tedy fungovat dle vašich požadavků a individuálních potřeb.

Systém, který vám ušetří čas, náklady a hlavně vás zbaví stresu. Z pohodlí vaší kanceláře budete mít vše pod kontrolou a budete se moct věnovat další činnosti.