Těhotenství je nejkrásnější období, nenechte ho upadnout v zapomnění


Každý rodič ví, že ta krásná léta, kdy dítě ještě neumí mluvit (tedy neumí odmlouvat) a neumí se ani moc hýbat (kam ho posadíte, tam taky zůstane) jsou ta nejkrásnější. Samozřejmě, všechna období rodičovství jsou krásná, ovšem je něco na těch raných dnech a těhotenství, co tomu dodává trochu něco jiného. Přeci jen se chystáte na svět přivést úplně nový život. To je přeci něco neskutečného. A takhle by to také mělo být vnímáno a je jedno, co je to za pár nebo co je to za dítě či odkud jsou. Těhotenství je navíc opravdu krásné, pokud jsou na něj skvělé vzpomínky. A každý si na tu dobu chce někdy zavzpomínat. Právě v tom může bránit nedostatek fotek. Samozřejmě je několik typů fotek, na které se rádi s odstupem času podíváte, ovšem pak jsou tu takové fotky, do kterých se vyplatí investovat.
těhotenská fotografie v černobílém provedení
Máme tu naše poporodní či při-porodní fotky od tatínků či rodinných příslušníků, ať už se jedná o vyvrácené osoby na zemi, křičící obličeje apod., tedy fotky, které se normálně neukazují a zůstávají tak maximálně v pěkném rodinném albu uzavřeném na desatero zámků. Tyto fotky pravděpodobně světlo světa neuvidí a vy za to budete rádi, protože některé fotky opravdu dokáží zkreslit celý pohled na věc.

Pak jsou tu klasické fotky focené telefonem, se kterým jste https://www.klubmaminek.cz/%3FtagIds%3D16 se navzájem obtěžovali. Tyto fotky jsou plné momentů a krásných chvil, ale taky těch méně krásných, za to vtipnějších.
Smějící se mladý pár na posteli v těhotenství
A pak tu máme poslední fotky, na které spousta lidí zapomíná, ale jsou stejně důležité. Krásné rodinné či těhotenské fotky, které vám připomenou, jak krásné to bylo období, na které nikdy nezapomenete. Anebo se jen chcete pochlubit přátelům či rodině. To je docela jedno. Hlavní je to, aby vám to tam slušelo, což fotograf Zlín Kateřina Svobodová dozajista zvládne na jedničku! Stačí se jenom podívat na předešlé klienty a jejich spokojenost anebo si přímo sjednat schůzku a sami uvidíte, co všechno trocha magie dokáže.