Sud a kontejner

Když jsem stále přemýšlela, jak si zařídím a zahradu, tak jsem byla bezradná. Protože jsme s přítelem a s dětmi bohužel měli úplně rozdílné názory na to, jak bude vypadat naše zahrada. A samozřejmě, že jsem dala hlavně na názorného partnera, protože dětem a teprve sedm a devět let, takže samozřejmě úplně neví, jak by měla zahrada fungovat. Dětem jsme taky na zahradu samozřejmě pořídili houpačky a malé hřiště a taky bazén, přesně tak, jak jsme dětem slíbili, protože si to naše malé děti moc přály. Jenomže můj přítel tam taky chtěl mít něco, na co potřebovat IBC kontejner a ventil.

Kontejner nebo sud. Vše má své plusy.

Myslím si, že ventil na IBC kontejner je hodně důležitý, protože já už mám zkušenosti s tím, když něco nemá ventil anebo špunt, tak to vždycky nedopadá dobře. Proto jsem příteli řekla, ať se pořádně rozmyslí, jestli bude potřebovat IBC kontejner. Já jsem byla za to, že si pouze z webové stránky schoellerallibert.com pořídíme plaz nové palety anebo různé nádrže na vodu. Jenomže přítel stále chtěl to, aby měl ventil na IBC kontejner. Tak jsem si řekla, že vím, že tohle přítel opravdu hodně chce a dává si na tom záležet, tak mu v tom vyhovím. Jsme partneři a vždycky se na něčem domluvíme v klidu a pohodě.

Myslím, že ventil se hodí na všechno.

A jsme lidé a měli bychom se domluvit. Já jsem stav zase prosadila čtyři vyvýšené koflíky, kde si budu dávat záhonky a pěstovat tam ovoce a zeleninu. Je to můj koníček. Takže jsem nakonec ráda, že si přítel ventil na IBC kontejner pořídil, protože vlastně z toho čerpám taky výhody i já. A jak byste využili v případě potřeby vy ventil na IBC kontejner Schoellerallibert? Nebo byste ho doma vůbec nechtěli? Myslím, že za uvažování o IBC kontejneru to rozhodně stojí, má to mnoho výhod. Já jsem málem IBC kontejner zavrhla. Taky si ale dejte hodně záležet na tom, abyste měli pasující ventil na IBC kontejner.