Suché krmivo bez jediné chybičky

Je pravdou, že výrobci granulí nabízí svým klientům rozličné druhy, kdy je základem maso a další složky. To ovšem ale zdaleka nemá na granule Pettime, které se vyrábí v Kanadě z prvotřídních surovin a v podstatě se vyrábí podle rasy pejska a jeho věku. Vhodné jsou již pro štěňata od 6 týdnů, což je naprosto skvělé. Celý život mohou chlupáči pojídat jednu perfektní značku suchého krmiva, která se jim bude měnit podle jejich růstu a stárnutí. Vyvážený jídelníček je pro ně velmi důležitý a musí se nechat, že v tomto případě se mu věnuje maximální péče již ve výběru kvalitních surovin.

pes jak žere granule

Granule obsahují

  • Maso, nejčastějším zástupcem je kuřecí maso, které je velmi dobře stravitelné. Navíc ho milují štěňata, ale i senioři. Dále je další složkou možnost jehněčího masa, které má opět velmi dobré výživové vlastnosti.
  • K masu zajisté patří příloha. Kukuřice nebo hrášek. Je zvláštní jako obě tyto suroviny dokáží doplnit všechny důležité vitamíny, vlákninu, bílkoviny, minerální látky a dokonce komplexní sacharidy. Není divu, že jsou další složkou.
  • Trochu ovoce nikomu neuškodí a tak se objeví v Pettime granulích i jablíčko. Ono zde má ale svůj úkol.
  • Bylinkové čaje prospívají lidské psychice. Ovšem nepleťte se, i bylinky jsou skvělým doplňkem pro zvířata a přináší své přírodní poselství v plné síle.
  • Samozřejmě nechybí další důležité složky, aby byly vyrobeny Pettime granule na míru podle potřeby.

pes u misky

Jak získat tyto skvosty?

Je to celkem jednoduché. Stačí zaregistrovat svého zvířecího miláčka, protože dostane tak krmivo i se svým jménem. To se rozhodně vyplatí v případě více pejsků v rodině. Každý totiž získá pokrm na míru, tak aby to nikdo nespletl. Poté musí majitel něco prozradit na chlupáče a zbytek nechat na specialistech. Granule přiveze zásilková služba. Samozřejmě když si zaplatíte předplatné, tak se nemusíte starat, že granule náhodou dojdou. V péči o zákazníka máte sestavenou nejen dávku, kterou budete krmit, ale i dobu, kdy je čas poslat nové granule.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup