Jak vyzdobit narozeninovou oslavu

Narozeninovou oslavu bez patřičné výzdoby a párty věcí bychom mohli přirovnat k pokrmu bez chuti, který jsme zapomněli osolit či okořenit. Tato slavnost je vždy důvodem k radosti, a právě výzdoba napomáhá k jejímu spontánnímu projevu.

Jaké možnosti máme u narozeninové výzdoby

Balónky – barevný balónek k dekoracím na narozeniny neodmyslitelně patří již mnoho let. Dovedete si představit, že by balónky chyběly na vesnických poutích? Symbolizují vzdušnost, lehkost, pohodu a uvolnění a s touto výzdobou byste měli začít. Lze je naplnit lehkým plynem (héliem) a mohou se vznášet v prostoru, což ještě více zapůsobí na pozvané hosty. V poslední době je také zájem o nafukovací balónky čísla anebo o balónky písmena.

konfety

Konfety – kdo by neznal vystřelovací konfety. Užijete s nimi tolik zábavy! Konfety pomáhají vytvářet mnohem přátelštější klima, než jaké bývá na různých společenských slavnostech s upjatým bontonem.

Stuhy a serpentýny – serpentýny se velmi podobají házecím konfetám, i když některé můžete nechat volně rozložené na slavnostní tabuli. Stuhy zas slouží jako spojovací článek k zavěšování různých výzdob a samozřejmě nesmí chybět při balení dárků. Párty obchod je nabízí v různých šířích a barvách.

Papírové rozety – barevné skládačky z papíru vytváří působivý efekt, který napodobuje vyzařování energie z každého živého organismu. Proto je vnímáme velmi pozitivně a mohou se stát nejen vhodnou výzdobou pro slavnostní okamžiky, ale i pro všední dny, např. do dětského pokoje nebo pracovny vedle psacího stolu.

balonky

Organzy – organza je velmi jemné plátno, utkané z přírodního nebo tzv. umělého hedvábí, kde může být zastoupena viskóza či regenerovaná celulóza. V zásadě jde ovšem vždy o přírodní materiál. Vyrábí se v pestrých barvách a užijete je zejména pro dozdobení stolů a květinových dekorací na svatbách, promocích či narozeninových oslavách.

Girlandy, závěsy, bannery – tyto prvky by neměly chybět na žádné významnější oslavě, jako je svatba, zlatá svatba, kulaté narozeniny a podobná významná životní jubilea. Girlandy i závěsy těží ze zářivých barev a vhodný uvítací banner může oslavu skvěle podtrhnout.