Pro péči o vodu na koupání můžete využít i přírodnější prostředky

Běžně o vodu v zahradním koupání pečujeme různými chemickými přípravky s obsahem chloru, kyslíku či bromu. O vodu se starat musíme, jinak by se zkazila, zvláště v horkých letních dnech, a koupání by bylo nemožné. Vypouštět a napouštět každý den čistou vodu si můžeme dovolit jen u těch nejmenších bazénků pro malé děti, u těch velkých zahradních, je to nemožné.
Někdo ale používat chemické prostředky nechce. Jednak mu vadí přílišné použití chemie, může trpět přecitlivělostí na některé složky nebo chce jít prostě cestou co nejšetrnější k vodě i lidské pokožce. Pak se nám nabízí možnost péče o vodu s využitím mořské soli. Nutno ale dodat, že to nelze bez salinizační jednotky.kid

Ideální pro děti a osoby s citlivou pokožkou

Mořská sůl do bazénu je k pokožce velmi šetrná a její obliba stoupá, zejména tedy u lidí, které trápí kožní potíže nebo mají malé děti. Jak už bylo psáno, je nutné pořízení salinizační jednotky, bez té by byl její efekt nulový a mohlo by dojít k poškození kovových částí bazénu.
Pro získání maximálního a správného účinku je doporučeno použit množství 3 – 5 kg/ 1000 l. Při použití množství pod 3 kg je nutné doplnit péči o vodu o chemické přípravky. Nelekejte se. Běžné balení obsahuje 25 kg, takže ji budete mít vždy dostatek.
Nabízíme vám kvalitní, přírodní a šetrné produkty pocházejících z EU. K dispozici máme tři druhy:
· Vatel z Portugalska
· Margharita z Itálie
· Mořská sůl z Chorvatska
Všechny tři varianty jsou v potravinářské kvalitě a bez sebemenšího znečištění, není nutné se jejich použití obávat.
Voda takto upravená je nejen šetrnější pro pokožku, ale také působí blahodárně na různé kožní problémy. Pro ty z vás, kteří nemohou jezdit každý rok k moři je úprava vody s pomocí soli ideální kompromis. Sami se přesvědčíte, až vyzkoušíte.kapka