Záznam v registru vám už plány nezhatí

Máte záznam v registru? V tom případě velice záleží na tom, jaké máte plány. Pokud nepotřebujete peníze a máte svých vlastních peněz dost, tak vás záznam v registru nemusí nijak výrazně trápit. Pokud však máte naopak hluboko do kapsy a ze všeho nejvíce by se vám hodila půjčka, pak to může být problém.
Především to bude problém, pokud jde o banky. Se záznamem v registru vám půjčku nedá žádná banka. Jedná se o jedno z nepřekročitelných kritérií, a jakmile vyjde najevo, že záznam v bankovním či v nebankovním registru máte, dveře bankovního sejfu pro vás zůstanou zavřené, naopak se otevřou dveře k východu na ulici.

invetice

Přemýšlíte, kde nechal tesař díru? Zda existuje nějaká možnost, jak se nepříjemného záznamu v registru zbavit? Zda by vám někde půjčili i se záznamem v registru?
Kdo hledá, ten vždycky najde. A i vám se podaří najít to pravé řešení, když namísto bankovního domu kontaktujete nebankovní společnost. Záznamu v registru se sice jen tak nezbavíte, neboť ten může být smazán až za několik let, nicméně jeho přítomnost v registru nemusí při sjednání nebankovní půjčky vůbec vadit.

Hypotéka bez registru vám v tomto směru vyjde vstříc. Počítejte ovšem s tím, že i v takovém případě si věřitel ověří, o jaký záznam se jedná. Název hypotéky je tedy mylný – nejde o to, že by se o váš záznam nikdo nezajímal, ale o to, že takový záznam nemusí vadit. Pokud se nejedná o nějaký opravdu závažný problém se splácením dluhů, tak je dost pravděpodobné, že půjčku získáte i se záznamem v registru. A od běžných úvěrů se bude lišit jen tím, že bude mít o něco vyšší úrokovou míru jako kompenzaci vyššího rizika, do kterého se spolu s vámi věřitel pouští.

karta

Ostatní podmínky budou stejné jako u jiných nebankovních půjček: když se za úvěr zaručíte nemovitostí a budete mít dostatečný příjem na splácení, půjčka je vaše.