Cena výhod v rámci moderní doby

Všichni bychom si jistě přáli, aby se s každým z nás zacházelo tak, jak máme. Všichni tak tajně doufáme, že jednoho dne se něco změní, a nastane zde ta očekávaná rovnost mezi lidmi. Já osobně se obávám, že nic takového nikdy nepřijde, jelikož mentalita lidí se dá pozměnit jen velmi těžko.starý červený telefon
Každý z nás sám ví, že je takový, jaký je, a když mu někdo vyčte nějakou tu chybičku, tak to většinou nedopadne vůbec dobře, ba naopak. Právě na tomto příkladu je tak tedy vidět, že my sami se ve své podstatě měnit nechceme, ale u ostatních to bere jako samozřejmost. Ale pokud chceme vidět v našich životech nějakou tu změnu, tak musíme začít právě sami u sebe, jelikož nikdo jiný to za nás neudělá.
Nemá cenu tak přemýšlet nad tím, co by mohlo být, jelikož mnohem lepší je vyvinout nějakou tu snahu, aby se nám na této planetě žilo o něco lépe. Je ve své podstatě jedno, jakou činnost tedy vykonáváte, jelikož profese není v žádném případě něčím, co o nás vypovídá. Ano, je to samozřejmě jakýsi poznávací znak, ale to v žádném případě neznamená, že by to mohlo vypovídat o tom, jací ve skutečnosti jsme.
Avšak i v rámci oblasti práce jsou na tom určití lidé lépe. Takové osoby jsou totiž majiteli tzv. zlatých čísel, což znamená, že jejich telefonní číslo je mnohem lépe zapamatovanější, jelikož jeho skladba je mnohem jednodušší. Avšak za takovou výhodu si tento člověk samozřejmě musí zaplatit, jelikož zejména v rámci dnešní dobu nikdo nic nikomu nedá zadarmo.vymačkávání telefonního čísla
Je tak tedy vidět, že i když jde doba kupředu, tak mnozí z nás jaksi někde stagnují, a to zejména z toho důvodu, že se stali oběťmi konzumní doby. Možná, že za to může rychlý vývoj všeho, co je kolem nás, ale já osobně si myslím, že je to spíše způsobenou námi, tedy lidmi. Ať už tedy děláte cokoliv, vždy myslete na to, že je mnohem důležitější to, jací jste, než jaké je vaše povolání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup