Ani zápis, ani banka, vám nebudou stát v cestě

Trápí vás zápis v registru? Pak je to zřejmě z toho důvodu, že potřebujete půjčku. Když si chce člověk půjčit peníze, může být taková věc velmi na závadu. Vlastně je to tak, že takový zápis výrazně omezí výběr, který máte k dispozici – žádná banka vám v takové situaci peníze nepůjčí. Vaší žádosti o úvěr vyhoví až poté, co zápis zmizí. To samozřejmě jen za předpokladu, že splníte ostatní podmínky žádosti.

kominky minci

Nicméně ani tak není potřeba dělat z celé věci velkou vědu, pořád zde existuje rozumné řešení, které můžete využít ve svůj prospěch. Když na peníze spěcháte a nemůžete si dovolit čekat. Anebo když se vám jednoduše přístup banky nelíbí, běžte jinam. Právě to je velkou výhodou konkurenčního prostředí – můžete si vybrat. A v tomto případě se vám doslova nabízí možnost požádat o úvěr v nebankovní společnosti. Třeba o nebankovní hypotéku bez registru.

Opravdu dostanete peníze jen tak?

Název této půjčky je tak trochu zavádějící. Vyvolává mylný dojem, že se o vaše registry nikdo zajímat nebude. Tak to ale není. Vlastně je to stejné jako u úvěru bez dokládání příjmů. I v takovém případě si vaši finanční situaci poskytovatel prověří.

To ovšem není důvod k rozmrzelosti, ba naopak. Když bude poskytovatel úvěrů vědět, jak na tom jste, tak se vám nestane, že byste získali půjčku v situaci, kdy by bylo zřejmé, že ji nedokážete splácet. Takovou kontrolou se proto dokážete chytře vyhnout potenciálním problémům, a to je důležité.

ruble-1863439_640

Jestliže je stav vašich financí v rozumné kondici, můžete úvěr získat. To za předpokladu, že se za něj zaručíte nemovitým majetkem. Právě to je typickou a důležitou podmínkou všech nebankovních úvěrů. Díky této spolehlivé záruce vám poskytovatel může vyjít vstříc – protože má jistotu, že své závazky buď splatíte, anebo získá vaši nemovitost. Proto si vždy na začátku několikrát pečlivě spočítejte, zda půjčka, o kterou máte zájem, nebude nad vaše síly.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup