Trend 3D obrazců

V současné době existuje mnoho různých produktů, které samozřejmě pozdvihnou krásně interiér a přinesou i jisté benefity. V bytě se tak člověk bude cítit dobře, protože vše bude útulné a do posledního detailu propracované, než bylo tomu doposud. A jak málo stačí k tak výrazné změně. Lamely na stěnu, které se nabízí v dekoru dřeva a s 3D efektem. Stačí jen část stěny nebo úseku a ihned to promění a celkem výrazně celý prostor. Není ani divu, že architekti tento způsob preferují převážně na veřejných prostorách nebo na významných místech. Je pravdou, že skutečně se naleznou spíše v hotelech, nebo komerčních prostorách. Nicméně proč neprovést jejich instalaci i v bytech nebo vlastních domech? Ač se to nezdá, tak lamely právě prostor zvětší a zaleží jen na typu lamel.

Ořech 3

Ekologický výrobek s benefitem

Klasické dřevěné lamely si sice můžete objednat u profesionálů, ale musíte počítat s tím, že to hned tak nebude. Jedná se o poměrně náročnou zakázku a díky stoupající ceně dřeva, to nebude ani cenově příliš levné. Je pravdou, že dřevo pěkně vypadá, ale na druhou stranu se dá ušetřit a není problém pořídit akustické panely. Díky akustické výplni totiž působí tyto lamely jako pohlcovač hluku. A vzhledem, k tomu, že většina lidí je netrpělivá a chce mít všechno hned, tak v tomto případě to nebude žádný problém. Stejně tak jako je svépomocí nainstalovat.

Dub 1

Lehké panely se hodí i na strop

Díky tomu, že akustický panel skutečně neváží mnoho, tak lze tyto dřevěné skvosty umístit i na strop a nechat tak vyniknout 3D dekoru. Tyto lamely jsou vyrobeny ručně v České republice, na což můžeme být patřičně hrdí a je také pravdou, že o ně roste skutečně velký zájem. Moderní elegance a skvělá volba, kterou přináší dřevěné lamely je přínosná i ve snížení hlučnosti, což ocení majitelé nemovitostí, ale i například jsou vhodným produktem do kanceláří nebo kaváren a podobně. I zde nabudí pocit bezpečí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup