Točité schody můžou rozzářit Váš domov.

Říkáte si, že schodiště je jen schodiště a že nezáleží na tom jaké ve Vašem domě/bytě bude? Tak jste na omylu, protože i obyčejné schody můžou dům/byt oživit! Nechme se na chvíli vtáhnout do historie, protože i tam mají točité schody https://www.kmkdesign.cz/schodiste-tocita svou podstatu. Mají šroubovicový tvar a hodně často byly budovány v hradech, zámcích a dalších majestátních budovách a některé jejich pozůstatky můžeme navštívit i v dnešní době a mnohdy nemusíme jezdit daleko od domova.

Z jakých že to materiálů se staví? Z různých. Z kamene, ze dřeva nebo z kovu – (to hlavně když stavíme točité schody venku). K různým druhům točitých schodů, můžeme přidat taky vřetenové schodiště, které obsahuje nosný sloup – nosnou konstrukci. A mohlo by Vás taky zajímat, že nosná konstrukce/nosný sloup, se používá hlavně tehdy, pokud je pro schodiště v prostoru málo místa.

schodiště článek

Kde najít inspiraci? Internet a chce to mít velkou trpělivost a hledat a hledat. Nikdy se nic nepovede na první dobrou a pokud ano, tak je to zázrak a můžeme vidět že i ty se dějí. Chce to zase vědět kde hledat a nechat si poradit od známých, nebo členů rodiny.

schody článek 2

Stairsdesign, může být třeba jednou z mnoha inspirací, jak si zpestřit domov schody. Ale nemusí to být zrovna jen tato firma. Můžou to být spousty dalších na které natrefíme.

Velkým pomocníkem nám můžou být také naše stránky, kde najdeme několik dalších inspirací pro náš domov!

Zkrátka a dobře je toho opravdu hodně. Stačí jen hledat. Pamatujme taky na to, že extravagantní točité schody mohou být taky jedním způsobem jak vyřešit Váš problém. Zkrátka a dobře je toho kolem nás tolik že často sami nevíme, z čeho si vybrat nejen u schodů ale v různých oblastech života a tak hledejme. Hledejme a zkoumejme, protože život je krátký.

A nebojme se zapojit do našeho hledání i někoho dalšího. Bude to pak rozmanitější.

Chce to jen se nebát si nechat pomoct!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup