Kostičky, které nikdy neomrzí

Sami jste si jako malí hráli s dřevěnými kostičkami a pamatujete si, jak moc Vás to bavilo? Někdo měl klasické přírodní, některé byly třeba s čísly nebo písmenky, později se začaly objevovat krásné potištěné kostičky, díky kterým jste mohli poskládat nejrůznější varianty obrázků – a ty jsou oblíbené dodnes. Obrázky se dají stavět hezky po jedné kostičce, nebo obracet po celých řadách a tím procvičovat udržení kostiček u sebe. A když přejde děti chuť na skládání obrázků, poslouží dřevěné kostičky jako materiál na hrad, garáž nebo třeba bazén pro malé panenky.

krásné dřevěné kostičky

Dřevěné kostky pro děti jsou skvělým dárkem pro menší i větší děti, protože každý si najde to své. Pro mladší děti jsou totiž i speciální kostičky, pomocí kterých se mohou naučit například tvary nebo barvy, a připravit se tak třeba k zápisu do školy nebo se rozvíjet ještě před tímto věkem. Rozvoj motoriky i intelektu je v raném věku důležitý, a proč to neudělat takovým způsobem, který bude děti bavit? Ke kostičkám se vyrábí i kufříky nebo domečky s otvory, do kterých děti musí hodit kostičku odpovídajícího tvaru, čímž se může učit již od raného věku a později jen dopilovat schopnosti. Barvičky zaujmou především menší děti, ale pokrok je nezastavitelný a v dnešní době jsou k dispozici stále nové motivy, například z oblíbených filmů nebo her, čímž zaručeně potěšíte i ty starší. Kostiček není nikdy dost, vždy můžete přikoupit další sadu, kterou lze nakombinovat s tou původní. Rozšiřte dětem možnosti a můžete si postavit třeba celou zoologickou zahradu.

dřevěné dětské kostky

Ať už chcete udělat radost dětem jen tak, nebo chystáte hezký dárek k narozeninám, svátku či jako odměnu za úspěchy, určitě neprohloupíte. Vyberte si například krásně barevnou sadu, ze které lze snadno postavit věž, nebo lákavou sadu v kyblíčku, ze které vyroste hrad, garáž či dům.