Jak hubnout a necvičit?

O hubnutí bylo popsáno už spousta článků, pojednáno ještě více statí, odborných studií, a přesto je to tak jednoduché. Zvýšit pohyb a snížit příjem jídla! To je stará dobrá pravda, kterou stále nechtějí lidé s nadváhou slyšet. Jakmile uslyší, že by se měli začít více hýbat, skládají zbraně, přestávají slyšet, skončí s docházením k výživovému poradci, přijdou domů a odmění se kalorickou bombou – když už, tak už!

tučný burger

Pokud i vy patříte mezi ty, které zvýšený pohyb „bolí“, a to je jednou jisté, že bolí, když už jste se dopracovali k nadváze, či přímo k obezitě, neskládejte zbytečně zbraně. Protože i pro vás je tu jedna cesta, jak ze zapeklitého problému ven, a nemusíte běhat ráno po parku, tísnit se v davu při skupinových cvičeních, stydět se v posilovnách mezi kulturisty s plnými pekáči vyrýsovaných buchet v břišních partiích!

Poradíme vám, jak začít. Základem je sebrat odvahu a podívat se, jak na tom jsem. Nic si nepřikrášlovat, nic nepřibarvovat, ale také nic nezlehčovat. Spolu s odvahou ruku v ruce by mělo jít i rozhodnutí, nejlépe motivace. Proč chcete hubnout, co vás k tomu vede? Je dobré si vytýčit cíl a za každý sebemenší úspěch se odměnit, ale ne sladkým zákuskem, vymyslete si něco jiného, co vám udělá radost a nezkazí váš rozjezd za hubnutím!

hubnutí obezita

Jste připraveni? Pak hupsněte na váhu, nechte se změřit na výšku, zaleťte na webový portál výpočet bmi https://www.bmikalkulacka.cz/, najděte oddíl – jak si zjistím BMI a do kalkulačky zadejte své míry – váhu v kilogramech, výšku v centimetrech, váš věk a vaše pohlaví – zda jste muž či žena. A kalkulačka vám hned na první dobrou po odkliknutí práskne vaše BMI. A zároveň doporučí dietní program, u kterého se nepředpokládá cvičení, ani zvýšený pohyb, ale především

ř á d n é a d ů s l e d n é dodržování nastaveného dietního KETOMIX režimu, při kterém nebudete pociťovat hlad, a to vše bez cvičení!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup