Hypotéka pro každého

Pokud něco sháníte a neuspějete v jednom obchodě, většinou jdete ke konkurenci. Tak je to i s půjčkami a hypotékami. Jestliže banka kroutí odmítavě hlavou, pak jsou tu konkurenční nebankovní poskytovatelé, kteří vás rozhodně neodmítnou. Tady se svou žádostí uspěje skutečně téměř každý. Podmínky jsou totiž nastavené tak, že je možná tolerance záznamů v registrech nebo nízkého daňového přiznáni.

finanční plán

Žadatel dokonce ani nemusí nikam chodit a vše bude vyřízeno z pohodlí jeho obývacího pokoje. Stačí jen zaslat fotografie nemovitosti spolu se žádostí a do čtyřiadvaceti hodin bude vše na nejlepší cestě.

  • Kdo někdy žádal o ocenění nemovitosti, tak ví, že to rozhodně není levná záležitost.
  • To ale klienta trápit nemusí, protože tuto záležitost hradí poskytovatel hypotéky.

Záznamy v registrech nejsou překážkou

Vyplacení hotovosti se může uskutečnit už do několika dnů od podpisu úvěrové smlouvy. Jestliže na peníze klient spěchá, pak není problém dohodnout i expresní čerpání. V tom případě je možné mít finanční hotovost už v den podpisu. Ze zastavené nemovitosti můžete získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny. Což při dnešních celkem vysokých cenách domů a bytů jistě nebude zanedbatelná částka.

růst

  • Úvěry mohou být spotřebitelské, které jsou určené pro soukromé osoby. U nich je nabízena úroková sazba od čtyř procent. Pokud máte ale závažnější záznamy v registrech, pak se může navýšit na sedm procent.
  • Úvěry mohou být také podnikatelské. Což znamená, že jsou to finance pro podnikatele a firmy. Ačkoliv jsou to peníze určené pro financování potřeb firmy, stále se jedná po hypotéku bezúčelovou. Nikdo se vás tedy nebude ptát, nač chcete získané finanční prostředky použít.