Alternativy klasických cigaret

Kouření je takový lidský na duch, který nás provází již od pradávna. Kouření čistě a jednoduše prostě k lidstvu patří. Lidé to využívají k nejrůznějším způsobům. Nikdo například, aby se uklidnil, někomu to jednoduše chutná a někdo to využívá k tomu, aby si vychutnal nějakou situaci, kterou chce například oslavit nebo si ji hezky prožít. Ať už je to jakýkoliv z těchto důvodů. Často se ale lidé začínají pozastavovat nad tím, že si nechtějí kazit zdraví a nechtějí proto kouřit klasické cigarety, které všichni známe. Jedním z těchto důvodů, proč lidé chtějí přestávat kouřit klasické cigarety je i to, že jsou klasické cigarety, na spoustě místech již zakázány užívat. Proto vzniká opravdu velká spousta alternativ, jak kouřit v uvozovkách zdravěji, a hlavně v mnoha prostorách i povoleně.

Nedopalky cigaret

Vaporizéry

Jednou z těchto alternativ jsou například takzvané vaporizéry. Pokud jste o nich nikdy neslyšeli, jsou velice jednoduché na vysvětlení. Fungují na úplně totožném principu, jako například elektronické cigarety. Velký rozdíl je akorát v jejich výkonu a dovednostech, které dokáží. V těchto zařízeních nekouříte tabák, ale liquid, což je taková tekutá náplň, kterou do vaporizéru napustíte a poté zahříváte. Díky tomu vytváříte páru a uvolňujete chuť, kterou nasáváte. Náplní existuje opravdu spousta příchutí je na výběr hrozně moc. Pokud například nechcete, aby s vaše příchuť měla nikotin, můžete si zvolit i 0 miligramovou verzi.

Žena s vodní dýmkou

Technika zahřívacího tabáku

V dnešní době jsou opravdu moderní technologie, které fungují na principu zahřívání tabáku. Čím dál více lidí využívá produkty, které na téhle technologii fungují. Tahle alternativa je rozhodně zdravější než klasické cigarety, protože tabák pouze zahříváte, ale nespalujte. Výhodou je také to, že existuje opravdu velký výběr možností příchutí, například borůvka tabák, citrus tabák, mentol tabák, káva tabák, mok coo tabák od společnosti mok, svět bez kouře, bez tabáku, příchutě tabák, intenzivní tabák.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup