Venušiny kuličky

Venušiny kuličky - Potěšení i užitek

Venušiny kuličky jsou pro náš sexshop jedním z nejprodávanějších zboží a jejich obliba stále roste. Dříve byl účel čistě lékařský, kuličky pomáhají posilováním zpevnit pánevní dno, které může být ať už věkem, po porodu, nebo samo o sobě povolené. U starších lidí venušiny kuličky pomáhají při úniku moči (inkontinenci). Nyní jsou ale ve velké míře využívány jako zdroj potěšení a to nejen doma (v okolí máme spoustu známých, kteří nosí kuličky při sportu).

Jak vybrat venušiny kuličky?

Sortiment kuliček je opravdu široký a snad každá značka má svého zástupce. Prvním, viditelným rozdílem je počet kuliček (jedna, případně dvě) a jejich velikost. Co se týče materiálu, můžete si vybrat mezi plastovými a těmi ze silikonu (případně různé kombinace). Plastové jsou pocitově chladnější, ale lépe se udržují. Silikonové venušiny kuličky můžete použít pouze s lubrikačním gelem na vodní bázi, na což je potřeba brát zřetel při nákupu.
Dalším rozdílem mezi kuličkami je to, jakým způsobem jsou propojené. Levnější varianty mají většinou mezi sebou provázek, jsou tím pádem ohebnější, ale horší na údržbu. Dražší modely mají spojení mezi sebou vyrobené ze silikonu, jde o stejný materiál jako zbytek kuliček.

Pro potěšení
Vibrační venušiny kuličky - po zavedení do vaginy je většinou formou dálkového ovládání na kabelu možné zapnout vibrace. V nabídce našeho sexshopu jsou také modely s ovládáním vibrací přímo na kuličkách. Vrcholnou řadou jsou kuličky s dotykovým senzorem, pokud žena zatne svaly, kuličky zavibrují, zde jde o opravdu účinnou metodu tréningu, tomu však odpovídá i cena (cca 2-3 tis).
Nevibrační venušiny kuličky - Uvnitř kuliček jsou ještě další, menší, ty při pohybu naráží do stěn a tím dochází ke stimulaci pochvy zevnitř

Na zpevnění pánevního dna
V případě, že hledáte venušiny kuličky ze zdravotního důvodu, dívejte se po těch, kde jsou kuličky v balení odděleny. Jedna z nich je těžší než druhá a při "tréningu" se dostáváte od těch lehčích po těžší. Jakmile je udržíte v sobě, můžete přejít na další. Některé kovové modely je velmi těžké udržet a doporučujeme je spíše zkušenějším uživatelkám. Pro tyto účely jsou vhodné kuličky menší, musíte tak vynaložit větší úsilí a tím dochází k posilování.

Vyberte si v podkategoriích Venušiny kuličky: