Vakuové pumpy

Vakuová pumpa - nástroj k dočasnému zvětšení (nejen) penisu


Vakuová pumpa pro muže funguje ve své podstatě na jednoduchém principu, výsledky jsou ale velice působivé.
Pomocí pumpičky dochází k odsání vnitřního vzduchu a vzniká podtlak. Díky tomu dojde k návalu krve do penisu/vaginy/prsa a k zvětšení, kterého normálně nelze dosáhnout. Pumpa Vám může pomoci při nedostatečné erekci a větší penis také není zrovna k zahození.

U novějších a dražších modelů vakuových pump je odsávání vzduchu řešeno elektronicky a Vám tak odpadá mačkání balónku. Vakuové pumpy mají na sobě upouštěcí ventil, některé jsou řešené pouze dírkou, kterou musíte po celou dobu držet, ostatní mají samostatné tlačítko (po nasazení tak nemusíte nic držet, aby vzduch samovolně neunikal).


Vakuové pumpy pro ženy
Vakuové pumpy pro ženy jsou mezi zákazníky méně známé, ač nejsou méně užitečné, než pumpy pro muže. Využít je můžete ke zvětšení vagíny nebo prsou. V případě vagíny dojde k velkému prokrvení a z toho důvodu i vyšší citlivosti při sexu, asi Vám nemusíme vysvětlovat výhody tohoto efektu.

UPOZORNĚNÍ: Odsávání provádějte pouze do té doby, dokud Vám to je příjemné, v opačném případě se můžete zranit (cévky nemusí vydržet velký nával krve). V případě pravidelného používání budete postupně dosahovat lepších výsledků, více než jinde tedy platí rčení, že trpělivost růže přináší...

Vyberte si v podkategoriích Vakuové pumpy: