Vakuová pumpa pro ženy

Vakuová pumpa - ovládněte zákony fyziky

Stejně jako již dlouhá léta pomáhají vakuové pumpy na základě jednoduchého fyzikálního principu zlepšovat kvalitu erekce všem mužům, pomůžou vakuové pumpy ve zkvalitnění sexuálního prožitku i ženám.

Lepší prokrvení = lepší stimulace

Vakuové pumpy pro ženy lze rozdělit do dvou základních kategorií.

  • Vakuové pumpy na prsa
  • Vakuové pumpy na pohlavní orgány (stydké pysky a klitoris)

Vakuové pumpy na prsa, jak napovídá jejich název, slouží ke zlepšení prokrvení prsní tkáně. Díky podtlaku je krev nasávána do cév ve Vašich prsou, následkem čehož dochází k lepšímu přenosu nervových vzruchů do Vašeho mozku - vzrušení je intenzivnější. Použitím vakuové pumpy rovněž dochází k dočasnmu zvětšení prsu, a to až o jedno číslo.

V naší nabídce naleznete jak single-pumpy, tedy vakupvé pumpy pro ženy na jeden prs, tak i double-pumpy na oba prsy i vakuové pumpy na bradavky.

Vakuovou pumpu na zevní pohlavní orgány pak doporučujeme všem ženám, které touží po velice intenzivním sexuálním zážitku bez dalšího použití stimulantů či afrodiziak. Stejným mechanismem, který funguje u vaukových pump pro muže, dojde doslova k načerpání krve do Vašeho klitorisu a stydkých pysků, následkem čehož se celá Vaše vnější oblast pochvy promění v továrnu na orgasmy.

Vakuové pumpy na ženské pohlavní orgány se vyrábějí v mnoha modifikacích, vibrační i nevibrační, na klitoris či celou zevní plochu vagíny.

Nikdy nepoužívejte pumpu přes subjektivní pocit bolesti (nezvyšujte podtlak), mohlo by dojít k poškození Vašich pohlavních orgánů.