Připínací penis

Penis již není výsadou pouze mužů!

Ať už jste muž či žena a chcete novým připínacím penisem udělat radost partnerce či partnerovi, z naší široké nabídky si vyberete! Jste žena a chtěla byste překvapit manžela, milence či přítele něčím novým? Jste muž a toužíte po ozvláštnění Vašeho sexuálního života? Zvolte si připínací penis, který Vám bude zcela vyhovovat.

Široká škála využití

Většina připínacích penisů z naší nabídky disponuje nastavitelnou délkou popruhů sloužících k upevnění připínacího penisu na tělo. Penisy se vyrábí ve dvojím základním  provedení - duté, tedy připínací penisy, které může použít muž a plné, určené díky specifickému anatomickému tvarování pouze ženám.

Druhy připínacích penisů

V technickém provedení pak najdeme rozdíly především ve zvoleném materiálu (realistické materiály, silikon, zdravotní plast), existenci vibračního motorku (připínací penisy vibrační a nevibrační) a v dalších parametrech jako je barva, realističnnost (realistický připínací penis / připínací penis jiného tvaru) nebo existenci zakřivení (pro lepší stimulaci bodu G), hrbolků či výstupky na povrchu připínacího penisu.

Vyberte si v podkategoriích Připínací penis: