Lepší prožitek orgasmu

Pro Váš nový orgasmus...

Ženy jsou ze své podstaty velice komplikovaná stvoření a dosáhnout kvalitního, procítěného orgasmu, vyžaduje většinou pečlivou přípravu.

Jednotlivé fáze měsíčního cyklu dokáží udělat z nespoutané dračice bezbrannou princeznu, z dominantní šéfové submisivního otroka a tak stále dokola (někdy i během jediného dne :) ). Každý den se mění citlivost klitorisu, bradavek a jiných částí těla, to zásadně ovlivňuje průběh sexu. Někdy Vás vzruší pohlazení a jindy nestačí ani pořádný výprask, zakončený poléváním horkým voskem.

K tomu, aby byl Váš zážitek z orgasmu opravdu kvalitní (dle přítelkyně „vesmírný“), je potřeba stimulovat klitoris do té fáze, kdy bude i sebemenší cévka napumpovaná krví. V tu chvíli můžete cítit každý dotek a vnímání různých teplot se rapidně zvýší (to lze využít pro hru s ledem/voskem). Tento stav lze nyní navodit i bez urputného dráždění klitorisu pomocí různých přípravků z naší nabídky.

Gely a spreje pro lepší prožití orgasmu pracují na poměrně jednoduchém principu. Po nanesení se v intimních oblastech začnou rozšiřovat cévy, díky tomu dojde k lepšímu prokrvení a zvýšenému pocitu vnímání. Účinky jsou rozdílné a existuje spousta druhů, ze kterých si můžete vybírat. Oblíbené jsou hřejivé/chladivé, těm říkáme „urychlovače“ (dobu na dosáhnutí orgasmu se nám podařilo doma dostat na půlku původního času :)), další, způsobující mravenčení, mohou být v některých případech až nepříjemné a je potřeba nejdříve vyzkoušet správné množství. Po vyladění množství a správného načasování se dostanete se svým orgasmem na novou úroveň, to Vám můžeme z vlastních zkušeností zaručit.

Při použití s partnerem lze za určitou nevýhodu považovat to, že Vám partner nejspíše moc při sexu nevydrží.... Gel se totiž dostane i na penis, začne hřát a výsledkem může být předčasná ejakulace, na druhou stranu je to pro muže velice příjemná záležitost :).

Jedním z nejoblíbenějších a zároveň cenově dostupných je gel JoyDrops s praktickým dávkováním. Vydrží dlouho a lze jej používat jako lubrikační gel. Nástup účinku je do cca 5-10minut. Pro méně citlivé ženy vyžadující zvýšenou stimulaci ideální řešení

Zvolenému výběru neodpovídá žádná položka!

  • zkuste prosím omezit možnosti ve filtru položek (např. rozmezí cen, výběr značky)
  • vyberte jinou kategorii e-shopu