Krémy pro podporu erekce

Chcete zlepšit své výkony v posteli a trápí Vás nedostatečná erekce?

Pokud jste ještě mladí a se sexem začínáte, není potřeba hned panikařit a shánět podpůrné prostředky (tímto návodem přicházíme o zákazníky, ale je to tak) na podporu erekce. Začátky jsou pro většinu mužů těžké a dle mého názoru každý bojuje s katastrofální myšlenkou, že ženu neuspokojí. Postupným „tréninkem“ se většina problémů s nedostatečnou erekcí (nebo naopak s mohutnou erekcí když to opravdu nečekáte) vytratí.

My se ale budeme nyní věnovat těm, u kterých různé erektilní dysfunkce přetrvávají i v pozdějším věku. Předem upozorňujeme, že Vás krémy a tablety nemohou nikdy zbavit všech Vašich komplikací s erekcí, ale mohou výrazně pomoci zlepšit sexuální život. Mezi největší důvody nedostatečné erekce řadí doktoři psychiku, je tedy vhodné zajít za svým doktorem a celou věc s ním probrat.

Na jakém principu fungují krémy na podporu erekce?

Většina z nich, ať už je krém od jakéhokoliv výrobce, obsahují látky zlepšující průtok krve a roztažení cév. Krémy/spreje se nanesou na penis a poté se jemně vmasírují. Před prvním použitím naneste menší množství látky například na ruku a 10 minut počkejte, tímto způsobem můžete zjistit, zda Vám přípravek nezpůsobuje přecitlivělé reakce, v tom případě by bylo potřeba přestat krém používat.

Cca 5 minut po vmasírování můžete začít se stimulací penisu, ten bude poté vypadat větší a „nalitější“, dostane se totiž do něj více krve než obvykle a tím zvýší svůj objem. Krémy Vám zajistí momentální zvětšení a trvalých výsledků dosáhnete pouze při dlouhodobém používání, nejedná se o chirurgický zákrok a s tím je potřeba počítat. Výhodou je jejich rychlost účinku, ten je „vidět“ téměř okamžitě.

Vzhledem k nízkým cenám za tyto krémy doporučujeme nějaký z nich koupit alespoň na zkoušku a poté se můžete rozhodnout, zda budete pokračovat, za ty peníze se to opravdu vyplatí.

Tip od zákazníků: Spousta zákazníků, kteří kupují přípravky pravidelně, objednávají převážně tyto značky: Megapenis, PenisXL a Largo.