Dilda

Dildo - odvěký přítel člověka

Již v dobách dávno minulých lidé vymýšleli, čím nahradit nefunkční, ochablý či prostě jen nepřítomný mužský penis. Objev dilda je možno přisuzovat již antickým národům, které zhotovovaly umělé mužské údy - primitivní dilda - z kůže, dřeva, kostí a dokonce z luxusní slonoviny. Dilda, jejich používání a zobrazení bylo od pradávna vděčným námětem malířů, spisovatelů i básníků, sochařů a dalších umělců.

Nechte se inspirovat i Vy!

Dildo není jen kus plastu!

Moderní dilda jsou vyráběna z technologicky vyspělých materiálů. Doby zdravotně nevyhovujících materiálů jsou dávno zapomenuty, ručíme za 100% zdravotní nezávadnost našich výrobků.

Běžným materiálem použitým na výrobu umělého penisu je lékařský, teplem tvarovatelný silikon. Tento materiál zaručuje bezvadnou omyvatelnost, snadné použití v kombinaci s lubrikačním gelem na vodní bázi. Použití s gely na silikonové bázi nedoporučujeme, mohlo by dojít k narušení struktury silikonového povrchu.

Řada výroců však nabízí vlastní, patentované materiály, ať už se jedná o modifikace lékařského silikonu či materiály nové, pro účely výroby sexulních hraček vyrobené.

Dildo, Váš vytrvalý společník

Díky absenci mechanických či elektronických částí Vám dildo bude sloužit velice dlouho. Nemusíte se bát ani použití ve vodním prostředí, vodní hrátky s u nás zakoupeným dildem nebudou problém, všechna dilda jsou vodotěsná.

Dilda nejsou fádní!

Vyberte si dildo vyhovující Vaším potřebám - podle velikosti, průměru, délky, barvy nebo materiálu.

Nabízíme dilda klasická, realistická, luxusní. Chcete dildo připevnit bezpečně k podkladu? Pořiďte dildo s přísavkou. Nejste si jisti, která velikost Vám bude vyhovovat? Projděte si nabídku nafukovacích dild. Chcete se o rozkoš podělit s někým dalším? Pak si vyberte z naší široké nabídky oboustranných dvojitých dild.

 

Vyberte si v podkategoriích Dilda: