Anální kolíky

Ať už jste muž či žena, anální kolík je ideálním řešením toho, jak na anální sex. Pokud teprve bádáte nad tím, jak s análním sexem začít, máme pro Vás několik důležitých tipů, které Vám mohou při rozhodování pomoci. V případě, že už jste kouzlo tohoto často tabuizovaného tématu objevili, rozhodně si u nás vyberete ze široké nabídky análních pomůcek, kterým anální kolík s přehledem „vévodí“.

Anální sex je pro spoustu žen často téma, které sami od sebe neradi otevírají (samozřejmě čest výjimkám :) ). Z vlastních zkušeností ale víme, že se postupným dobýváním můžeme dostat k příjemnému výsledku, kdy bude partnerka/partner tuto techniku vyžadovat.

Zde pro Vás mámě několik rad, jak začít.

1)    Nezbytným základem je lubrikační gel, bez toho se neobejdete. Konečník není pro penetraci uzpůsoben a bez gelu by mohlo dojít k nepříjemnému poranění. V nabídce máme anální lubrikační gely, které působí lehce anesteticky a tím pomáhají k bezbolestnému průniku. Doporučit ale můžeme i normální lubrikanty na vodní bázi (v případě použití erotických pomůcek), nebo na bázi silikonové. U silikonových gelů dejte pozor na to, že se nesmějí používat na pomůcky ze silikonu, vhodné je tedy použití při sexu bez pomůcek (kromě erotických pomůcek z plastu, u nich použít silikonový gel použít lze).

2)    Pokuste se neodradit při prvních pokusech o anální sex Váš protějšek análním kolíkem velkým jak pěst (i ty tady naleznete), ale začněte pozvolna od menších velikostí. Anální kolíčky stojí pár korun a svou úlohu splní na výbornou. V naší nabídce naleznete také kompletní sady pro začátečníky, ty obsahují anální kolíky různých velikostí a tak můžete „trénovat“. Pokud je Váš protějšek alespoň trochu svolný, neměl by být s pár centimetrů dlouhým análním kolíčkem problém, překonat prvotní strach a začít si užívat.

3)    Pro zkušené znalce doporučujeme nafukovací anální kolík, po zavedení do konečníku můžete pomocí pumpičky jeho objem zvětšovat a každý den se dostat zase o kus dále. Po dostatečném vytrénování jste již schopni dostat do sebe téměř cokoliv.

4)    Vibrační, nebo nevibrační anální kolík? Rozhodnutí je čistě na Vás, někomu síla vibrací nevyhovuje a dává přednost větší velikosti, na druhou stranu i vibrační pomůcky můžete vypnout a používat je tak jak jsou. Cenový rozdíl není tak vysoký a proto doporučujeme spíše vibrační produkty.

5)    Při výběru se zaměřte na způsob použití, anální kolík pro nošení musí být na koncích rozšířen tak, aby při chůzi nezmizel ve Vašich útrobách. Kolíky s očkem jsou určené pro nasazení na prst a „běžný sex“, dbejte maximální pozornosti a snažte se kolík nesundávat z prstu, co je pro doktory vtipná příhoda pro Vás může být velice trapnou událostí...

Tip od zákazníků: Sami jsme ani netušili, kolik lidí nosí pod svým oblečením schovaný anální kolík a užívají si na veřejnosti. Vyzkoušejte a uvidíte ;) 

Vyberte si v podkategoriích Anální kolíky: