Afrodiziaka

Afrodiziaka (afrodisiaka) - Jak se znovu zamilovat?

"První rok jsme se milovali denně (i několikrát), poté jsme se rozhodli pro společné bydlení a domácnost. Po prvních náznacích stereotypu přišlo na svět naše první dítě a od té doby se nespoutaný sex stal pouze vychladlou vzpomínkou ..."

Ač si to možná nechcete připustit, jednou budete stát před otázkou, zda zachránit svůj vztah ze spárů stereotypu, nebo si najít někoho jiného. Na trhu zatím neexistuje výrobek, který Vám po pozření vrátí chuť milovat se jako dříve na začátku vztahu. Existují ale výrobky, které mohou při snaze obou partnerů výrazně zlepšit sexualní život.

Použití afrodiziak jako nástroj pro znovuobjevení chuti na sex je výborný začátek pro obnovu harmonického vztahu, kde kvůli nudě nemusíte přemýšlet nad nevěrou. Přírodní afrodiziaka, můžeme nalézt v řadě potravin (např: "Petržel, aby dlouho vydržel" :) ), jejich účinek je ale omezen množstvím látek v dané potravině. Za přírodní afrodiziakum se považuje spousta věcí, čokoláda, med, víno aj. Tyto potraviny Vám ale nedají to, co koncentrované nápoje lásky, jako jsou například Španělské mušky.

Veškeré námi nabízené výrobky jsou doplňky stravy, složené z minerálů a vitamínů, hlavní složkou kapek je L-arginin a Vitamín C. Látky obsažené v afrodiziacích pomáhají k lepšímu průtoku krve (silnější a delší erekce) a některé ovlivňují mozek, čímž vzniká chuť na sex.

Pro nejlepší výsledky doporučujeme před samotným sexem romantickou večeři, masáž a na závěr použití produktů z této kategorie....

Vyberte si v podkategoriích Afrodiziaka: